14 maja otwieramy Bibliotekę!

Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

JesteŚmy Gotowi Kopiowanie

Szanowni Czytelnicy!

Od 14 maja nasza Biblioteka znów będzie czynna dla Czytelników. Jednakże z racji trwającego wciąż zagrożenia epidemiologicznego musieliśmy wprowadzić szereg ograniczeń (zgodnie z wytycznymi Ministra Rozwoju, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz rekomendacjami Biblioteki Narodowej).

Kilka najważniejszych zasad:

• W budynku Biblioteki jednocześnie może przebywać tylko jedna osoba.
  • Czytelnik musi mieć zasłonięte usta i nos oraz zdezynfekować ręce.
  • Obowiązują nowe godziny pracy Biblioteki: pn., wt., pt. 10:00-16:00, czw. 10:00-17:00 (codziennie w godzinach 12:00-13:00 wprowadza się przerwę).
  • Zbiory biblioteczne będą udostępniane wyłącznie przez bibliotekarza.
  • Preferujemy zamawianie książek telefonicznie (pod nr tel. 58 735 46 56 lub 725 204 656) bądź przesyłając listę lektur na adres mailowy: biblioteka@kosakowo.pl.
  • Zwracane zbiory będą poddawane 5-dniowej kwarantannie.
  • Termin zwrotu książek, nie zwróconych w związku z ogłoszoną pandemią, zostaje przedłużony do 30 maja 2020 r.
  • Rezygnuje się z następujących usług: dostępu do Internetu, udostępniania zbiorów na miejscu, świadczenia usług ksero.
  • Utrzymuje się wstrzymanie działalności kulturalnej Biblioteki polegającej na bezpośrednim kontakcie z użytkownikiem.

Jest tego trochę, ale dla Waszego i naszego bezpieczeństwa prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi PROCEDURAMI oraz ich przestrzeganie.

Zwracamy się również z prośbą o życzliwość i zrozumienie tymczasowych niedogodności.

Procedura PostĘpowania Czytelnika Na Terenie Bpg Kosakowo W Trakcie Epidemii Covid 19 1 1

poniedziałek, 11 maj 2020 o 14:06. Kategorie: Inne. Komentowanie i pingowanie zabronione.