kwi

2 maja Biblioteka będzie nieczynna

Uprzejmie informujemy, że 2 maja 2019 r. (czwartek) Biblioteka będzie nieczynna.

Plakat Dzienflagi

Jednocześnie przypominamy i raz jeszcze serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w gminnych obchodach Święta Flagi w postaci przemarszu spod molo w Mechelinkach (zbiórka 09:30) wzdłuż plaży do Krzyża Morskiego w Rewie. Następnie przejdziemy do siedziby Kosakowskiego Centrum Kultury (Rewa ul. Morska 56), gdzie na wszystkich uczestników przemarszu będzie czekał słodki poczęstunek.

Zachęcamy dzieci, młodzież, całe rodziny, seniorów oraz wszystkich chętnych do szerzenia tradycji i wartości narodowych. Mile widziane flagi narodowe, regionalne oraz inne symbole patriotyczne.

Organizatorzy: Zrzeszenie Kaszubsko – Pomorskie o. Dębogórze-Kosakowo, Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo im. Augustyna Necla oraz Kosakowskie Centrum Kultury.

sobota, 27 kwi 2019 o 20:12. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.