24 maj 2010- archiwa

Wystawa dekoracyjnych przedmiotów o tematyce dziecięcej

Autor: dyrektor   Kategorie: Wystawy

W okresie od 24 maja do 30 czerwca zachęcamy do obejrzenia wystawy dekoracyjnych przedmiotów wykonanych techniką decoupage’u przez Panią Teresę Węsierską. Eksponowane przedmioty są związane z tematyką dziecięcą.

„Kosakowo – historia i przyszłość”

Autor: dyrektor   Kategorie: Projekty

Małymi kroczkami zbliżamy się do końca zajęć zorganizowanych w ramach projektu „Kosakowo – historia i przyszłość”. Grupa historyczna na ostatnich 2 spotkaniach (23.04 i 14.05) uczyła się cyfrowej obróbki zdjęć. Pani fotograf zaproponowała młodym zabawę w Photoshopie polegającą na retuszowaniu zdjęć kolegów i koleżanek – uczestników projektu i nie tylko… Bowiem jedna z pań prowadzących (nie zdradzimy która;) ) uzyskała w ten sposób niezwykle bujną fryzurę;-) Poza tym młodzież dokonała wyboru najciekawszych zdjęć spośród tych, które udało im się pozyskać w pierwszej części realizowania projektu. Wybrane fotografie zostały ułożone w formie folderu. Ponadto młodzi wybrali fotografie, które zostaną wywołane w celu umieszczenia ich na wystawie,której otwarcie nastąpi podczas uroczystego zakończenia projektu planowanego na Czytaj dalej »