18 cze 2010- archiwa

16 czerwca odbyło uroczyste zakończenie projektu, którego organizatorem była Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo. Przypomnijmy, że projekt pod nazwą „Kosakowo – historia i przyszłość” był realizowany w ramach regionalnego konkursu grantowego „Równać Szanse 2009”, którego sponsorem jest Polsko – Amerykańska Fundacja Wolności, natomiast administratorem Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży. Nadrzędną misją programu „Równać Szanse” jest wyrównywanie szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży pochodzącej z terenów wiejskich. Główny cel, który zakładał projekt „Kosakowo – historia i przyszłość” to nauka pracy w grupie. Cel ten został osiągnięty, a więc projekt zakończył się pomyślnie:-). Czytaj dalej »