10 lut 2011- archiwa

lut

Uczniowie I klasy SP w Pogórzu odwiedzili Bibliotekę

Autor: dyrektor   Kategorie: Inne, Wydarzenia

W środę 9 lutego naszą Bibliotekę odwiedzili uczniowie klasy I a ze Szkoły Podstawowej w Pogórzu. Dzieci przyjechały pod opieką swojej wychowawczyni – Małgorzaty Karabeli, Pani ze szkolnej biblioteki – Karoliny Wierzochy oraz Mamy jednego z uczniów. Dla większości dzieciaczków była to pierwsza wizyta w gminnej bibliotece. Pani bibliotekarka opowiedziała na czym polega praca w bibliotece, co trzeba zrobić żeby zostać czytelnikiem oraz zaprezentowała dział literatury dziecięcej. Ponadto dzieci wysłuchały bajki o Kopciuszku, a następnie wykonały do niej barwne ilustracje. Na zakończenie uczniowie wręczyli Dyrektor Biblioteki kartkę z podziękowaniem za życzliwe przyjęcie, pomoc i ciekawą lekcję o książkach. Czytaj dalej »

lut

Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

Uprzejmie informujemy, że 11 lutego (piątek) z powodu uroczystości żałobnych, w których pracownicy Biblioteki wezmą udział,  placówka będzie czynna w godzinach 13:30 – 17:00. Za utrudnienia przepraszamy.