15 gru 2011- archiwa

gru

Dzieci ze SP w Pogórzu poznały Remusa

Autor: dyrektor   Kategorie: Galeria, Wydarzenia

W ostatnim dniu remusowej wystawy, tj. 12 grudnia, naszą Bibliotekę odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Pogórzu wraz z opiekunką – Panią Emilią Kula. Drogę Remusa przybliżył dzieciom Pan Zdzisław Karbowiak, jeden z artystów – malarzy biorących udział w plenerze, którego zaprosiliśmy na spotkanie z naszymi młodymi gośćmi:-)

13 grudnia wystawa wróciła do Biblioteki Publicznej w Bolszewie a stamtąd wyruszyła w dalszą drogę… A już dziś zapraszamy na kolejną wystawę poplenerową artystów z Koła Pasji Twórczych, która powstanie na wiosnę przyszłego roku. Inspirowana będzie książką naszego patrona – Augustyna Necla – Krwawy sztorm. Przy okazji wystawy odbędzie się konferencja, o której dokładnym terminie w stosownym momencie poinformujemy. Czytaj dalej »