27 lut 2012- archiwa

Biblioteka informuje, że zakończył się projekt pn. Gmina Kosakowo – historie XX wieku zaprezentowane w formie albumu i strony internetowej, współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach działania Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju – mały projekt Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Efektem projektu jest publikacja – album Gmina Kosakowo – historie XX wieku, w którym znalazła się cząstka przeszłości naszej gminy w formie opisów poszczególnych wątków historycznych oraz starych fotografii, a także strona internetowa (www.historie.kosakowo.eu) o tej samej tematyce. Założenie jest takie, że strona będzie stale rozbudowywana. Z racji tego Biblioteka zwraca się do wszystkich Mieszkańców gminy Kosakowo z ogromną prośbą o aktywne uczestnictwo w tym procesie – nadsyłanie ciekawych historii, fotografii związanych z naszą gminą. Być może ktoś napisał pracę licencjacką/magisterską o interesującej nas tematyce… Będziemy bardzo wdzięczni za wszelką pomoc. STWÓRZMY RAZEM COŚ FAJNEGO! :-)