19 lis 2013- archiwa

Niezwykle atrakcyjnie przedstawia się program Wieczoru Świątecznego, organizowanego przez Wójta Gminy Kosakowo Jerzego Włudzika w czwartek 19 grudnia br. o godz. 17:00w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie.

To doskonała okazja, by wysłuchać Koncertu Świątecznego Młodzieżowego Chóru Gminy Kosakowo pod dyrekcją Magdaleny Stenki.

Po Koncercie nastąpi rozstrzygnięcie X Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych (organizowanego przez Wójta oraz Bibliotekę Publiczną Gminy Kosakowo – Regulamin wraz z Kartą zgłoszenia dostępny jest na stronach internetowych Biblioteki oraz Referatu). Wstęp wolny.

lis

Uwaga! Zmiana miejsca Konkursu!

Autor: admin   Kategorie: Inne

Uprzejmie informujemy, że ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, Konkurs recytatorski 21.11.2013 r. zostaje przeniesiony do Gminnego Domu Kultury w Pierwoszynie przy ul. Kaszubskiej 11. Godzina Konkursu pozostaje bez zmian, tj. 17:00 (dojazd z Gdyni możliwy jest autobusem linii 146).

Za utrudnienia przepraszamy.