22 sty 2014- archiwa

sty

Wernisaż wystawy „Anioły na święta”

Autor: admin   Kategorie: Galeria, Wydarzenia, Wystawy

Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo nigdy wcześniej nie gościła u siebie tylu miłośników sztuki na raz jak w sobotni wieczór 14 grudnia 2013 r. podczas wernisażu otwierającego wystawę grafik (akwafort) zatytułowaną Anioły na święta autorstwa Ewy Narloch-Kerszka.

Autorka prac to absolwentka Liceum Plastycznego w Gdyni-Orłowie oraz ASP w Gdańsku gdzie studiowała na wydziale Malarstwa i Grafiki. Dyplom obroniła z wyróżnieniem w 2002 roku w pracowni grafiki użytkowej. Aneks do dyplomu wykonała w pracowni malarstwa ściennego i witrażu. Ulubioną techniką Artystki jest wklęsłodruk oraz linoryt. Stworzyła własny wyróżniający się styl dzięki mieszaniu różnych technik graficznych oraz tworzeniu nowych, własnych co pozwala rozpoznać bez trudu autorstwo jej prac. Zajmuje się również malarstwem na jedwabiu oraz grafiką projektową. Czytaj dalej »

sty

Ferie w gminie Kosakowo

Autor: admin   Kategorie: Inne

Zachęcamy wszystkie dzieci do skorzystania z bogatej oferty zajęć w okresie ferii zimowych.

22 i 29 stycznia zapraszamy do nas:-)

Szczegóły znajdują się poniżej.

PLAKAT – FERIE W GMINIE KOSAKOWO