16 cze 2014- archiwa

cze

Ostatnie przedwakacyjne spotkanie grupy czytelniczej

Autor: dyrektor   Kategorie: Grupa czytelnicza

czytający-ludzikW środę 25 czerwca 2014 r. o godz. 18:00 odbędzie się ostatnie – przed przerwą wakacyjną – spotkanie grupy czytelniczej. Podobnie jak w grudniu ubiegłego roku, kiedy to tematem dyskusji były wybrane wiersze Wisławy Szymborskiej i tym razem będziemy dyskutować o poezji – a dokładnie o wierszu Czesława Miłosza pt. „Orfeusz i Eurydyka” (w odniesieniu do mitologii greckiej).

ZAPRASZAMY!

cze

Fotorelacja z wernisażu wystawy „To tylko kredka”

Autor: dyrektor   Kategorie: Galeria, Wydarzenia

W ubiegły piątek (13 czerwca 2014 r.) w obecności licznie zgromadzonych Gości nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy autorstwa Eugeniusza Stanka zatytułowanej "To tylko kredka".

Ekspozycja będzie czynna do 18 lipca 2014 r. Zachęcamy do jej odwiedzania!

Fotorelacja z wernisażu (fot. Jerzy Grzymowicz)

Klub Miłośników Gier Planszowych

Autor: dyrektor   Kategorie: Klub Miłośników Gier Planszowych

zdjęcie do Klubu Miłośników Gier PlanszowychW najbliższą środę, 18 czerwca 2014 r., o godz. 17:00 zapraszamy wszystkich chętnych na wspólne granie w różnego rodzaju gry planszowe (i nie tylko ;-)).

ZAPRASZAMY!