12 wrz 2014- archiwa

wrz

Zapraszamy naszych „nieco starszych” Czytelników

Biblioteka zaprasza swoich "nieco starszych" Czytelników do wspólnego spędzania jesiennego czasu. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 19 września o godz. 17:00 w Bibliotece.

Serdecznie zapraszamy!

wrz

Zapraszamy na zajęcia komputerowe

Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

Bezpłatne zajęcia z latarnikiem Polski Cyfrowej Równych Szans to odpowiedź na potrzeby osób 50 +, którzy pragną odnaleźć się w świecie komputerów i nowych technologii. Wolontariusz krok po kroku wprowadzi Cię w cyfrowy świat, pomoże wyszukać informacje, założyć konto elektroniczne, zamówić bilety, zrobić zakupy w sieci, wyznaczyć trasę podróży, zgrać zdjęcia na komputer, zadbać o bezpieczeństwo swoich danych.

Zajęcia będą miały charakter indywidualny – latarnik odpowie na Twoje konkretne potrzeby.

Dyżury, podczas których można umówić się na konkretny termin są pełnione w  Bibliotece w każdy czwartek w godz. 10:00 – 12:00.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!