3 paź 2014- archiwa

AUTORZY_GRY_30.09.2014 (Kopiowanie)30 września 2014 r. w Checzy Nordowëch Kaszëbów, siedzibie Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego Oddział Dębogórze-Kosakowo, odbyło się spotkanie podsumowujące projekt "Gmina Kosakowo w grze".

Przypomnijmy… Był to projekt realizowany przez Bibliotekę Publiczną Gminy Kosakowo im. Augustyna Necla dzięki pozyskaniu grantu w Konkursie "Aktywna Biblioteka" w ramach Programu Rozwoju Bibliotek (do którego Kosakowska Biblioteka przystąpiła w kwietniu ubiegłego roku).

Uczestnikami projektu była młodzież, która podczas warsztatów z grafiki komputerowej, przeprowadzonych przez Zdzisława Krygera, zaprojektowała nieskomplikowaną grę planszową odwzorowującą Gminę Kosakowo z podziałem na sołectwa.