15 gru 2014- archiwa

gru

Wystawa malarska „Kwiaty dla Rumi”

Autor: dyrektor   Kategorie: Galeria, Wydarzenia

plakat KWIATY dla rumi [1280x768]W minioną środę, tj. 10 grudnia 2014 r., w kameralnej a zarazem niezwykle sympatycznej atmosferze odbył się wernisaż zbiorowej wystawy malarskiej zatytułowanej "Kwiaty dla Rumi". Autorzy prac są członkami Stowarzyszenia Artystów "Pasjonat" z Rumi.

Zachęcamy do zwiedzenia ekspozycji, która będzie czynna do końca stycznia 2015 r. (z wyłączeniem okresu 24.12.2014 r. – 14.01.2015 r. z uwagi na Święta oraz zaplanowaną inwentaryzację ksiegozbioru).

zdjęcie do Klubu Miłośników Gier PlanszowychZ uwagi na to, że na trzeci czwartek miesiąca, w który zazwyczaj odbywają się spotkania Klubu Miłośników Gier Planszowych, zaplanowano Wieczór Świąteczny w Gminnym Domu Kultury, na wspólne granie zapraszamy dzień wcześniej – 17 grudnia 2014 r. o godz. 17:00.

Clipboard01Tradycyjny Wieczór Świąteczny, organizowany przez Wójta Gminy Kosakowo Jerzego Włudzika oraz Bibliotekę Publiczną im. Augustyna Necla w Kosakowie, będzie miał w tym roku szczególną oprawę.

W programie zaplanowano m.in. Spotkanie Poetyckie Kosakowskiej Grupy Literackiej, rozstrzygnięcie XI Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych, zakończenie i podsumowanie semestru Kosakowskiego Klubu Seniora oraz uroczyste wręczenie wyróżnień Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci Artystycznie Uzdolnionych dla najaktywniejszych członków Młodzieżowego Chóru Gminy Kosakowo oraz Teatru Młodzieżowego Gminy Kosakowo.

Wieczór Świąteczny rozpocznie się w czwartek 18 grudnia o godz. 18:00 w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie. Wstęp wolny.