3 wrz 2015- archiwa

wrz

ZAPRASZAMY DZIECI DO NASZEJ BIBLIOTEKI!

Autor: dyrektor   Kategorie: Klub Małego Czytelnika

klub-małego-czytelnika-logo2015-KopiowaniePo wakacyjnej przerwie zapraszamy ponownie na zajęcia organizowane w ramach Klubu Małego Czytelnika, działającego przy Bibliotece Publicznej Gminy Kosakowo już od lutego 2013 r. Klub skierowany jest do dzieci w wieku 3-8 lat. Spotkania odbywają się w każdą 2-gą i 4-tą sobotę miesiąca. W ramach zajęć oferujemy głośne czytanie bajek, opowiadań i wierszy połączone z zajęciami plastycznymi i/lub ruchowymi.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 12 września 2015 roku o godz. 10:00.

Rodziców, którzy chcieliby zapisać swoje dziecko do Klubu prosimy o wcześniejszy kontakt (osobiście w siedzibie Biblioteki lub telefonicznie pod nr.: 58 735 46 56 lub 725 204 656).

Więcej informacji na temat działalności Klubu znajdą Państwo w zakładce „Klub Małego Czytelnika”.