8 wrz 2015- archiwa

zdjęcie do Klubu Miłośników Gier PlanszowychChcesz zagłębić się w fascynujący świat gier planszowych? A może już grasz i chcesz poznać najnowsze gry lub przedstawić innym graczom swoją propozycję? Jeśli tak, to przyjdź do naszej Biblioteki (wiek nie gra roli).

Spotkania odbywają się w każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 17:00. Na najbliższe rozgrywki zapraszamy już 17.09.2015 r. o godz. 17:00.

wrz

WYSTAWA MALARSTWA ILUSTRACYJNEGO

Autor: dyrektor   Kategorie: Wydarzenia, Wystawy

plakat pan tadeusz (Kopiowanie)

Przez cały wrzesień w naszej Bibliotece będzie gościć wystawa malarstwa ilustracyjnego do Pana Tadeusza Adama Mickiewicza w ramach projektu: "Artyści dla edukacji”. Autorami prac są malarze ze Stowarzyszenia Artystów "Pasjonat" z Rumi.

ZAPRASZAMY!

wrz

WYSTAWA W 95. ROCZNICĘ ZAŚLUBIN POLSKI Z MORZEM

Autor: dyrektor   Kategorie: Galeria, Wydarzenia

img_6382 (Kopiowanie)Wystawę w 95. Rocznicę Zaślubin Polski z Morzem bez wątpienia uznać należy za jeden z najbardziej niezwykłych projektów kulturalno-historycznych w Gminie Kosakowo. Obsługiwana na zasadzie wolontariatu wystawa czynna była w świetlicy wiejskiej w Mechelinkach w okresie wakacyjnym (w lipcu i sierpniu), czyli w okresie pozornie niezbyt sprzyjającym tego typu inicjatywom. Okazało się jednak, że nic bardziej mylnego – głównie za sprawą zaangażowania wolontariuszy i wszystkich osób biorących udział w organizacji Wystawy.