22 gru 2015- archiwa

DSC_0166 (Kopiowanie) DSC_1416 (Kopiowanie)W minioną sobotę (12 grudnia) nasza Biblioteka – podobnie jak to już miało miejsce podczas letnich warsztatów fotograficznych – zamieniła się w profesjonalne studio fotograficzne. Pani Aneta Rychert – pasjonatka fotografii – sprezentowała sesję fotograficzną w świątecznej scenerii wszystkim naszym małym czytelnikom. Nie zabrakło również sesji rodzinnych :-)

Biblioteka raz jeszcze składa serdeczne podziękowania Pani Anecie za tak wspaniały prezent :-)

Oczywiście na zajęciach Klubu Małego Czytelnika nie mogło zabraknąć głośnego czytania :-) Ażeby wprowadzić świąteczny nastrój Pani Malwina przygotowała dla dzieci opowiadanie „Parkowe bałwany” M.Strzałkowskiej oraz wiersz T. Kubiaka „Wesoła choinka”. A potem były rozmowy na temat strojenia choinki,  (cóż to za przyjemny temat :-) ), kolorowanie świątecznych – a jakże – bajkowych postaci oraz zdobienie papierowych bombek. A do tego słodki poczęstunek a także małe upominki dla wszystkich klubowiczów.

Było super! Do zobaczenia po Świętach! Czytaj dalej »