13 wrz 2016- archiwa

wrz

Ruszyły zajęcia w Klubie Małego Czytelnika

Autor: dyrektor   Kategorie: Klub Małego Czytelnika

klub-małego-czytelnika-logo2015-KopiowanieW sobotnie wrześniowe przedpołudnie (10.09.2016) rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2016/2017 w Klubie Małego Czytelnika. Powitaliśmy wszystkie dzieciaczki, rozdaliśmy albumy, w które będą wklejały naklejki z kolejnych spotkań, a potem zaprosiliśmy do wspólnej zabawy.

Na początek oczywiście książka – tym razem fragment opowieści Justyny Bednarek pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”, potem pytania do tekstu, a następnie zadania dla dzieci, których tematem przewodnim były… skarpetki. I tak: klubowicze musieli odnaleźć zagubione w Bibliotece skarpetki, wykonać ukryte w nich różnorakie polecenia (np. wyszukać przedmiot na literę „k” albo zrobić 5 przysiadów) oraz pokolorować papierowe skarpetki, które później p.Malwina „ubrała” na nóżki stworka z kilkunastoma nóżkami. Czytaj dalej »