23 wrz 2016- archiwa

dsc_00091-kopiowanieW czwartkowy wieczór (22.09.2016 r.) Kosakowska Biblioteka gościła w swoich progach Pana Zbigniewa Kołbę, który podczas niezwykle interesującego spotkania mówił m.in. o leczniczym działaniu niskich temperatur, sposobach leczenia bezsenności, a także o najbardziej uciążliwych problemach zdrowotnych oraz pomocnych technikach relaksacyjnych.

Pan Zbigniew Kołba jest absolwentem AWF w Krakowie, studiował rekreacje ruchową i rehabilitację. Jest autorem książki „Krioterapia. To warto wiedzieć.” (dostępnej w bibliotece), w której zawarł ogrom wiedzy i doświadczenia nabytych dzięki prowadzonemu w Olkuszu gabinetowi krioterapii. Podczas spotkania Autor uświadomił nam jak bardzo sami możemy sobie pomóc – bez uciekania się do farmakologii. Nie krył też, że ten proces uczenia się jest żmudny i dość długi, ale z pewnością warto spróbować. Czytaj dalej »