31 paź 2016- archiwa

paź

XIII Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

szopkaWójt Gminy Kosakowo oraz Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo ogłaszają XIII Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych.

Konkurs będzie odbywał się tylko w jednej kategorii, a mianowicie: szopka rodzinna.

Celem Konkursu jest kultywowanie tradycji i bożonarodzeniowych w gminie Kosakowo, integracja członków rodziny poprzez zaangażowanie w realizację projektu (aktywnie i twórczo spędzanie czasu w gronie rodzinnym) oraz wystawa zebranych w Konkursie dzieł. Czytaj dalej »

paź

Warsztaty świąteczne dla dorosłych

warsztaty_swiateczneGminna Biblioteka zaprasza do udziału w warsztatach tworzenia ozdób choinkowych technikami mieszanymi (m. in. patchwork bez szycia, elementy scrappbooking’u oraz artefakty korzenne).

Zajęcia stanowią cykl dwugodzinnych spotkań w trzy kolejne poniedziałki (14.11, 21.11 i 28.11.2016) w godz. 17:00-19:00.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 725 204 656.