11 kwi 2017- archiwa

klub-małego-czytelnika-logo2015-KopiowanieKwietniowe zajęcia w ramach Klubu Małego Czytelnika, przypadające na sobotę, 08.04.2017 upłynęły naszym Klubowiczom w przedświątecznym klimacie. Pani Kasia rozpoczęła od wierszyka Teresy Podleś pt. „Wielkanoc zajączka”. Następnie przeczytała dzieciom wzruszającą historię Sama McBratney’a pt. „Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham”, w której głównymi bohaterami okazały się dwa zajączki. Piękna opowieść o miłości poruszyła nie tylko dzieci, rodziców także. Czytaj dalej »

kwi

Wystawa Rysunku i Malarstwa Angeliki Siewert

Autor: dyrektor   Kategorie: Wydarzenia, Wystawy

wystawa_A.Siewert

Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo im. Augustyna Necla ma przyjemność zaprosić Państwa na Wystawę Rysunku i Malarstwa Angeliki Siewert, która będzie czynna w okresie 10.04-05.05.2017 r.

Uroczyste zakończenie wystawy, tzw. finisaż odbędzie się 5 maja o godz. 17:00.

ZAPRASZAMY!