21 kwi 2017- archiwa

kwi

FESTIWAL TWÓRCZOŚCI DLA DZIECI „Karuzela Sztuki”

plakat1804201713 maja 2017 r. w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie odbędzie się Festiwal Twórczości dla Dzieci „Karuzela Sztuki”. Na imprezę złoży się szereg niezwykle ciekawych wydarzeń, takich jak: przedstawienia, animacje, warsztaty, spotkania z autorami i wydawcami książek oraz wiele, wiele innych. Podczas Festiwalu nasi regionalni twórcy będą prezentować swe dzieła, dedykowane dzieciom. Nie zabraknie zabawek, wszelkich ozdób i dekoracji o tematyce dziecięcej, jak również  literatury dla najmłodszych i tych troszkę starszych.

Dziś rozpoczynamy zapisy na warsztaty i zajęcia, które odbywać się będą w ramach Festiwalu. Zgłoszenia przyjmowane są jedynie mailowo. Szczegółowe informacje, warunki zapisów oraz adres mailowy, znajdują się w harmonogramie Festiwalu zamieszczonym poniżej.
Udział w pokazach, przedstawieniach i animacjach w sali teatralnej nie wymaga zapisów. Czytaj dalej »