25 maj 2017- archiwa

III Ogólnopolska „Noc Bibliotek” w naszej Bibliotece.

Autor: bibliotekarz   Kategorie: Inne, Wydarzenia

baner_noc_bibliotek   Już 3 czerwca 2017 r. w murach naszej Biblioteki odbędzie się długo wyczekiwana „Noc Bibliotek”. Zachęceni sukcesem ubiegłorocznej edycji, postanowiliśmy już po raz drugi przyłączyć się do tej wspaniałej, ogólnopolskiej inicjatywy. Ponad 1000 bibliotek w całej Polsce tego wieczoru czekać będzie na czytelników z niebanalnym programem i superatrakcjami, pod wspólnym hasłem „Czytanie porusza”. Kosakowska książnica przygotowała na ten wyjątkowy wieczór moc atrakcji w postaci szalonych zabaw i quizów. Nie zabraknie niespodzianek i ciekawostek wprost ze świata książek. Znajdzie się także oczywiście coś dla miłośników planszówek.

Skoro więc „Czytanie porusza” – ruszcie zatem tłumnie do naszej Biblioteki!

Dzieci zapraszamy w godzinach 16.00 – 19.00. Dorosłych będzie nam miło powitać w godzinach 19.00 – 00.00.

Nie może Was zabraknąć! Zapraszamy!