19 mar 2018- archiwa

mar

Biblioteka zaprasza dzieci

Baśnie

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 7+ na spotkania z literaturą obcą pt. „Fairy tales from around the world – baśnie dookoła świata”. Jest to autorski projekt z językiem angielskim na podstawie książki pod tym samym tytułem autorstwa Beaty Turskiej.
W ramach około 50. minutowych spotkań z książką oferujemy: wysłuchanie baśni, zajęcia ruchowe i plastyczne, zagadki rysunkowe lub rekwizytowe plus element geograficzny – dzieci poznają kraj, kontynent i flagę państwa, z którego pochodzi dana baśń.
Pierwsze zajęcia już 9 kwietnia o godz. 17:00 w budynku Biblioteki. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy (osobiście, telefonicznie 58 725 204 656 lub mailowo biblioteka@kosakowo.pl).
Zajęcia poprowadzi pani Aldona Sokołowska – pracownik Kosakowskiego Centrum Kultury, koordynator zajęć kulturowych w regionalnych świetlicach sołeckich.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!