16 kwi 2018- archiwa

kwi

KONKURS RECYTATORSKI „POEZJA ZBIGNIEWA HERBERTA”

Regulamin Konkurs Herbert20180416

Z okazji Roku Zbigniewa Herberta oraz Roku Jubileuszowego 100-Lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości Wójt Gminy Kosakowo wraz z kosakowską Biblioteką Publiczną organizują Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości poetyckiej autora Pana Cogito oraz  Raportu z Oblężonego Miasta.

Konkurs odbędzie się w ramach Tygodnia Bibliotek 8 maja 2018 r. w Domu Kultury w Pierwoszynie o godz. 17.00, w trzech kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych klas I-III, uczniowie szkół podstawowych IV-VII, uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz dorośli.

Wymogi konkursowe obejmują recytację dwóch dowolnie wybranych, o dowolnej długości utworów poetyckich Zbigniewa Herberta. Zgłoszenia: do dnia 4 maja br. do godz. 16.00 pod numerem telefonu 58 660 43 04 lub drogą mailową: kd@kosakowo.pl (w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, wiek, kategorię, miejsce zamieszkania, tytuły wybranych utworów).

Zachęcamy do udziału! Czytaj dalej »