28 wrz 2018- archiwa

Dsc 0014 Kopiowanie

Dnia 8 września 2018 r. odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Klubu Małego Czytelnika. Z ogromną radością powitaliśmy w bibliotecznych progach prawie 50 dzieci!

Na Klub przybywają mali miłośnicy literatury, dlatego pozycja autorstwa Petera Canavasa O dzieciach, które kochają książki była doskonałym pretekstem do rozmów o naszej miłości do książek. Klubowicze z chęcią opowiadali o swoich ulubionych bohaterach literackich i ich przygodach. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że książka jest przyjacielem człowieka, a także potrafi zbliżyć ludzi do siebie.

Po pogadance nastąpił czas na nieco ruchu, śpiewu i wspólnej zabawy. Zielony dywan „trawka” i kolorowa chusta animacyjna wraz z wesołą muzyką i puszczonymi wodzami naszej fantazji sprawiła, że galopowaliśmy jako koniki, odbyliśmy spacer krasnoludków krętymi ścieżkami, a także zrobiliśmy zakupy w sklepie z zabawkami;) Oj, było gwarno i wesoło!;) Czytaj dalej »

wrz

UWAGA! 4 października Biblioteka będzie nieczynna

Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

nasze logo

Uprzejmie informujemy, że w czwartek 4 października 2018 r. Biblioteka będzie nieczynna.

W ramach rekompensaty zapraszamy w środę 3 października 2018 r.  w godz. 8:00-16:00.

Za utrudnienia przepraszamy.