8 lut 2019- archiwa

Wystawa fotografii Adama Majkowskiego

Autor: dyrektor   Kategorie: Wydarzenia, Wystawy

Dsc 0110 KopiowanieWczorajszy wieczór (7 lutego 2019 r.) upłynął nam w miłej wernisażowej atmosferze. Tym razem w biblioteczne progi zawitali miłośnicy fotografii. To wszystko za sprawą pana Adama Majkowskiego i Jego wystawy zatytułowanej Morskie opowieści. Ekspozycja jest wynikiem inspiracji polskim morzem. I jak podkreślali Goście – nie tylko same prace są wyjątkowe, sposób ich zaprezentowania również. Bowiem pan Adam jako „tła” do swych morskich fotografii użył rybackiej sieci. Efekt jest naprawdę wow!

Raz jeszcze gratulujemy pięknej pasji, dziękujemy za unikatową dekorację bibliotecznych ścian i zachęcamy do odwiedzenia wystawy, która będzie czynna do 5 marca włącznie

ZAPRASZAMY! Czytaj dalej »

Spotkanie Grupy Czytelniczej

Autor: dyrektor   Kategorie: Grupa czytelnicza

Show

Serdecznie zapraszamy na drugie w tym roku spotkanie Grupy Czytelniczej, które odbędzie się 22 lutego 2019 r. o godz. 17:00.

Lektura na ten miesiąc Początek Dana Browna.

ZAPRASZAMY!

Wystawa samochodzików Hot Wheeles

Autor: dyrektor   Kategorie: Wystawy

Hot Wheeles

W naszych bibliotecznych gablotach rozgościły się samochodziki Hot Wheeles – kolekcja ucznia Szkoły Podstawowej w Mostach.

Wystawa potrwa do 21 lutego 2019 r.

Zachęcamy do oglądania!