9 maj 2019- archiwa

Kurs komputerowy dla seniorów

Dsc 0130 Kopiowanie

Dziś odbyło się u nas pierwsze z cyklu 15 darmowych szkoleń komputerowych dla seniorów 65+, które zaplanowano w ramach projektu Mew@, realizowanego przez Fundację Partycypacji Społecznej.

Celem Projektu jest aktywizacja osób powyżej 65 roku życia w obszarze kompetencji cyfrowych poprzez działania szkoleniowe oraz animacyjne.

Efektem realizacji Projektu ma być włączenie Seniorów w budowę społeczeństwa informacyjnego w Polsce, rozwój funkcjonalnych kompetencji cyfrowych i umiejętności korzystania z IT w codziennym życiu.

Wystawa „Cudowny świat bajek Zbigniewa Seweryna”

Autor: dyrektor   Kategorie: Wystawy

Z.seweryn

W okresie od 9 maja do 5 czerwca br. w Bibliotece będzie gościć wystawa ilustracji „Cudowny świat bajek Zbigniewa Seweryna”. Dopełnieniem ekspozycji są książki, do których te ilustracje powstały.

Zachęcamy do obejrzenia wystawy. Czytaj dalej »