25 wrz 2019- archiwa

Warsztaty malarskie dla dorosłych

Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

Painting 911804 1280

W październiku ruszamy z warsztatami malarskimi dla dorosłych. Planujemy cykliczne (średnio dwa razy w miesiącu) Spotkania przy sztalugach, które poprowadzi malarz marynista Zdzisław Karbowiak

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 17 października br. o godz. 17:00 w budynku Biblioteki.

Warsztaty są bezpłatne, skierowane do Czytelników Biblioteki. Jeśli ktoś z Państwa nie korzysta aktualnie z usług naszej instytucji to nic straconego – w każdej chwili można się zapisać :-)

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem tel. 58 735 46 56 lub 725 204 656 lub osobiście.

ZAPRASZAMY!

Dsc 0086 Kopiowanie

W sobotę 14 września br. odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Klubu Małego Czytelnika. Tym razem w nieco zmienionej formie organizacyjnej. Co prawda Klub nadal tworzą dwie grupy dzieci,  jednakże jedna z nich otrzymała nazwę KMC 8+, co oznacza, że zlikwidowałyśmy górną granicę wieku dopuszczającą do uczestnictwa w zajęciach (dotychczas było to 9 lat). Bardzo cieszy nas, że te „duże” już dzieci nie miały ochoty się  z nami rozstawać :) Czytaj dalej »