22 cze 2020- archiwa

klub malego czytelnika logo2015 kopiowanie

Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo od 2013 r. posiada w swojej ofercie przedsięwzięcie edukacyjne pt. Klub Małego Czytelnika. Cykliczne spotkania, które stały się stałym elementem programu naszej gminnej książnicy, odbywają się w każdą drugą i czwartą sobotę miesiąca. Mimo ograniczonej ilości miejsc przyciągają tłumy Małych Uczestników, którzy poza kontaktem ze słowem pisanym biorą również aktywny udział w zajęciach plastycznych i ruchowych. Ze względu na ogromne zainteresowanie, tegoroczna edycja została więc rozszerzona o zajęcia w grupie dzieci, które ukończyły osiem lat („Klub Małego Czytelnika 8+”). W dużej mierze są to Mali Czytelnicy, którzy już wcześniej uczestniczyli w tym programie, jednak z racji wieku nie spełniali już podstawowego kryterium członkostwa w klubie (2,5-7 lat). Czytaj dalej »