16 gru 2020- archiwa

Zadanie dla „SensoRaczków” – ścieżka sensoryczna

Autor: dyrektor   Kategorie: SensoRaczki

Sensoraczki

Co robicie z dziećmi w czasie wolnym? Układanie puzzli? Malowanie? Budowanie klocków? Do prawie każdej aktywności można dorzucić ścieżkę sensoryczną!

Dziś specjalnie w wersji bez gadżetów – taka, jaką każdy z Was może zrobić w domu. Taka lub podobna, lub zupełnie inna! Ważne, żeby dziecko nie chodziło zimą tylko w kapciach, butach i skarpetach. Czytaj dalej »

gru

Renifer w świątecznym nastroju :)

Autor: dyrektor   Kategorie: Wystawy

Jeśli szukacie inspiracji na świąteczny prezent, wychodzimy Wam naprzeciw.:)

Nasze serdeczne znajome, Joasia Domańska i Ewa Narloch-Kerszka otworzyły podwoje swoich pracowni, z których niczym płatki śniegu posypały się prawdziwe ręcznie wykonane cuda!

Asia (pracownia „Mafika-ART”) znana jest ze swojego talentu do zaplatania włóczki w piękne kompozycje. Z kolei w rękach Ewy (pracownia „Grafija”) glina z bezkształtnej masy przeobraża się w cieszące oczy figurki.

Czy jesteście ciekawi jak wygląda renifer zamknięty w kuli? A może chcielibyście zobaczyć jakie tym razem postaci wyczarowała Ewa? Koniecznie odwiedźcie naszą Bibliotekę. Nie rozczarujecie się. :)

Zapraszamy. Wystawa będzie czynna do 15 stycznia 2021 r.