26 lut 2021- archiwa

lut

„Mała książka – wielki człowiek”

Projekt Bez Tytulu 2

Przypominamy, że zapisując do Biblioteki dzieci w wieku 4-6 lat otrzymają one wyprawkę w ramach programu „Mała książka – wielki człowiek”.

Dziś do grona małych czytelników kosakowskiej Książnicy dołączyła Amelka. Odebrała Wyprawkę Czytelnika i rozpoczęła przygodę ze zbieraniem naklejek. Serdecznie witamy Amelkę i zapraszamy kolejne dzieciaczki do pięknego świata książek.:)

Więcej informacji o projekcie znajdziecie tutaj: https://biblioteka.kosakowo.eu/kampania-mala-ksiazka…/
lut

Książka na weekend:)

Autor: dyrektor   Kategorie: Inne

Vita Verde Fitness Wellness Center 1

Wszystkim naszym Czytelnikom życzymy zaczytanego weekendu.;) Kto nie zdążył zaopatrzyć się w odpowiednią lekturę, ma jeszcze szansę – w piątki pracujemy do 17:00. Zapraszamy!

Nasza Daria poleca dziś książkę pt. To, co zostawiła autorstwa Ellen Marie Wiseman:

Opowiada ona o przeplatających się historiach dwóch młodych kobiet, żyjących w dwóch różnych czasach: siedemnastoletniej Izzy, która w latach 90 XX wieku trafia do kolejnej rodziny zastępczej oraz osiemnastoletniej Clarze, która w 1929 roku zakochuje się we włoskim imigrancie i dlatego ojciec wysyła ją do ośrodka dla obłąkanych.