9 cze 2021- archiwa

cze

Odwiedziny przedszkolaków z „Poziomkowa”

W dniu dzisiejszym odwiedziły nas dzieciaczki z Przedszkola Niepublicznego Poziomkowo – grupa Biedronki – i wzięły udział w zajęciach literacko-plastycznych.

Przy okazji wizyty w Bibliotece przedszkolaki odebrały nagrody i upominki za udział w konkursie  plastycznym towarzyszącym tegorocznej edycji Tygodnia Bibliotek pn. Znajdziesz mnie w bibliotece.

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie! Czytaj dalej »

Ruszyły zapisy na warsztaty, które odbywać się będą podczas IV Festiwalu Twórczości dla Dzieci (19 czerwca 2021 r.)! Czego będzie można nauczyć się na naszych warsztatach? Jak zamienić się w tygrysa, albo słonia!
A jak ktoś sam nie chce zostać tygrysem, to będzie mógł sobie go uszyć. Takie czary tylko na IV Festiwalu Twórczości dla Dzieci! ;)

WAŻNE! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, na warsztaty obowiązują zapisy drogą mailową. Zgłoszenia przesyłać należy na adres: biblioteka@kosakowo.pl, podając tytuł wybranego warsztatu, wiek i imię dziecka oraz numer telefonu kontaktowego.

Udział w zajęciach jest nieodpłatny.

Zapraszamy!