29 sie 2022- archiwa

sie

„Piórem i pazurem” – zapraszamy na wernisaż

Autor: dyrektor   Kategorie: Wydarzenia, Wystawy

Piorem I Pazurem

Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo im. Augustyna Necla serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej pt. Piórem i pazurem Mariusza Zarzyckiego, który odbędzie się 8 września 2022 r. o godz. 17:00 w budynku biblioteki przy ulicy Fiołkowej 2a w Kosakowie.

Wystawa będzie czynna do 4 października br. w godzinach pracy instytucji.

sie

Ruszają zapisy do Klubu Małego Czytelnika

Autor: dyrektor   Kategorie: Klub Małego Czytelnika

Po długiej, wymuszonej przerwie zapraszamy ponownie na zajęcia organizowane w ramach Klubu Małego Czytelnika, działającego przy Bibliotece Publicznej Gminy Kosakowo od lutego 2013 r.

Przypomnijmy: Klub funkcjonuje w systemie roku szkolnego; spotkania odbywają się w każdą 2-gą i 4-tą sobotę miesiąca; w dwóch grupach wiekowych: grupa młodsza dla dzieci w wieku 3-7 lat oraz Klub Małego Czytelnika 8+ – dedykowany dzieciom, które ukończyły osiem lat. Oferujemy głośne czytanie połączone z zajęciami plastycznymi i/lub ruchowymi.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 24 września 2022 roku. Czytaj dalej »