19 wrz 2022- archiwa

wrz

Zapraszamy do udziału w VIII odsłonie akcji Noc Bibliotek!

Ósma edycja ogólnopolskiej Nocy Bibliotek, do której po raz kolejny włącza się kosakowska Książnica, zbliża się wielkimi krokami.

Przypomnijmy, iż jest to akcja promująca czytelnictwo i biblioteki jako najbardziej dostępne instytucje kultury i w tym roku odbywa się pod hasłem To się musi powieść.

W sobotę 1 października br., będzie nam miło gościć Was w progach naszej świątyni wiedzy ;)

PLAN WYDARZEŃ

16:00-18:30 – propozycje zabaw dla najmłodszych; w tym m.in.: familijny film przygodowy Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica (ekranizacja popularnej serii książek dla dzieci Martina Widmarka, ilustrowanych przez Helenę Willis: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai) oraz
 różnego rodzaju literackie łamigłówki i zagadki, a także zajęcia plastyczne.

od 19:00 do północy (a może i dłużej?) – literacki escape room oraz gry i zabawy integracyjne dla młodzieży i dorosłych ( z książką w tle oczywiście!)

Zachęcamy do udziału!