logo bilbioteka
14
lis
2019

Agnieszki „opanowały” Klub Małego Czytelnika :)

   Autor: dyrektor   Kategorie: Klub Małego Czytelnika

Dsc 0328 Kopiowanie

Tak się złożyło, że na dwóch ostatnich spotkaniach Klubu Małego Czytelnika gościliśmy dwie Agnieszki, obie dwojga nazwisk :) – Agnieszkę Milżyńską-Kołaczek, naszą zaprzyjaźnioną malarkę i Agnieszkę Stanek-Pacholczyk, autorkę opowiadań dla dzieci, Panią oceanograf, z którą prężnie współpracujemy od kilku lat.

Z pierwszą z nich dzieci spotkały się 26 października i pod Jej czujnym okiem wykonały prace plastyczne z wykorzystaniem pięknych, kolorowych, jesiennych liści. Wcześniej – rzecz jasna – mali czytelnicy wysłuchali bajki. Tym razem o Maksiu (Maks i przyjaciele Katarzyny Zychli) i Guciu (Gucio szaleje, Aurelie Chien Chow Chine).

Grupa I

Grupa II

Natomiast Pani oceanograf odwiedziła nas w minioną sobotę (9 listopada). Na początku porozmawialiśmy o 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz o uzyskaniu przez naszą Ojczyznę dostępu do morza. Potem przeczytaliśmy Legendę o gdyńskich rybkach  Patrycji Wojtkowiak-Skóry, a następnie nasz Gość poprowadził morski warsztat naukowy pt. Morze to nie śmietnikNa koniec dzieci wykonały zabawne morskie (i nie tylko) stworzonka z wykorzystaniem m.in. zakrętek od napoi i słomek.

Grupa I

Grupa II

 

czwartek, 14 lis 2019 o 13:31. Kategorie: Klub Małego Czytelnika. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij