Wystawa Ceramika Plakat Copy

Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo im. Augustyna Necla

ma przyjemność zaprosić na finisaż wystawy

Ewy Narloch-Kerszka

Ceramika nie tylko od święta

w sobotę 14 grudnia 2019 r. o godz. 17:00

Święta tuż tuż, choć pogoda wciąż bardziej jesienna niż zimowa, kosakowska Biblioteka już wkrótce dostroi się klimatem wnętrza do tych najbardziej wyjątkowych w naszej kulturze Świąt. Będzie ceramicznie i – jak zawsze w przypadku prac Pani Ewy Narloch-Kerszka – nietuzinkowo. Będzie również przedświątecznie, ale – jak sam tytuł finisażu wystawy wskazuje – świąteczna tematyka nie zmonopolizuje wydarzenia.

Zapowiadana wystawa Pani Ewy będzie trzecią w murach kosakowskiej Książnicy: w grudniu 2013 przyleciały do nas na chwilę artystyczne anioły (Anioły na święta), a w marcu 2017 daliśmy się uwieść urokowi dzieł malowanych na jedwabiu (Malowane na jedwabiu).

Jak będzie tym razem? Zapraszamy – wstęp wolny.

Wystawa będzie czynna od 5 do 27 grudnia br.

piątek, 22 lis 2019 o 09:38. Kategorie: Wydarzenia, Wystawy. Komentowanie i pingowanie zabronione.