cze

IV Festiwal Twórczości dla Dzieci „Karuzela

Dnia 19 czerwca odbędzie się IV edycja Festiwalu Twórczości dla Dzieci Karuzela Sztuki.

W tym roku festiwal nosi tytuł Wszystkie stworzenia duże i małe i jak sama nazwa wskazuje tematem przewodnim tego wydarzenia będą zwierzęta.

W programie imprezy znajdą się: warsztaty dla dzieci, projekcje filmów, wystawy prac artystów-plastyków i konkursy. Będzie można również rodzinnie spędzić  czas na świeżym powietrzu podziwiając artystów cyrkowych.

Podczas tegorocznego festiwalu pragniemy zbierać środki na wsparcie dwóch instytucji pomagających zwierzętom Przytuliska dla Zwierząt Gospodarskich Rogate Ranczo z Bojana oraz Pomorskiego Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt OSTOJA z Hejtusa.

Celem IV edycji festiwalu jest nie tylko pokazanie wartościowej oferty kulturalnej i zachęcenie dzieci o przyjmowania aktywnej postawy wobec sztuki, ale również uczenie szacunku  do wszystkich żywych istot.

IV edycja festiwalu odbywać się będzie w dwóch miejscach: w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie oraz na skwerku z placem zabaw przy wjeździe do Pierwoszyna.

piątek, 4 cze 2021 o 10:02. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.