logo bilbioteka

Dsc 0086 Kopiowanie

W sobotę 14 września br. odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Klubu Małego Czytelnika. Tym razem w nieco zmienionej formie organizacyjnej. Co prawda Klub nadal tworzą dwie grupy dzieci,  jednakże jedna z nich otrzymała nazwę KMC 8+, co oznacza, że zlikwidowałyśmy górną granicę wieku dopuszczającą do uczestnictwa w zajęciach (dotychczas było to 9 lat). Bardzo cieszy nas, że te „duże” już dzieci nie miały ochoty się  z nami rozstawać :)

Z ogromną radością powitałyśmy w naszych bibliotecznych progach 45 żądnych książkowych przygód młodych ludzi :) Dzieci wróciły po wakacjach w doskonałych humorach i odebrały nowe karty Klubowiczów, do których będą przez cały rok wklejać naklejki z kolejnych spotkań.

klub malego czytelnika logo2015 kopiowanie

Po omówieniu spraw organizacyjnych, zajęcia rozpoczęliśmy jak zawsze od czytania :) Grupa młodsza wysłuchała Misia Uszatka Czesława Janczarskiego, natomiast starsza opowiadania pt. Frania, kupmi i takale Iwony Czerkas. Następnie – również tradycyjnie – porozmawialiśmy sobie o treści przeczytanych tekstów, a na koniec przystąpiliśmy do prac plastycznych. Tym razem były to kolorowe koperty i kartki z wakacji (dzieci starsze wykonały je w technice trójwymiarowej).

Fotorelacja:

grupa I 

grupa II 

środa, 25 wrz 2019 o 13:59. Kategorie: Klub Małego Czytelnika. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij