lip

KONKURS PLASTYCZNY GMINA PĘDZLEM MALOWANA – ROZSTRZYGNIĘCIE

Na ten moment czekali wszyscy biorący udział w Konkursie Plastycznym „Gmina Pędzlem malowana”, organizowanym przez Bibliotekę Publiczną Gminy Kosakowo, Referat ds. Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji Urzędu Gminy Kosakowo we współpracy z Dworkiem SPA Osada Wędrowca oraz panem Zdzisławem Karbowiakiem. Honorowy patronat nad Konkursem objął Wójt Gminy Kosakowo.

Przypomnijmy, że Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjum z Gminy Kosakowo. Należało wykonać – dowolną techniką malarską – jeden lub dwa obrazy przedstawiające ciekawe miejsca w naszej Gminie. O tym, że pobudzających twórczą kreatywność pięknych miejsc w Gminie Kosakowo nie brakuje – wiadomo nie od dziś, ale o tym, że można je przedstawić w tak różny sposób, przekonało się konkursowe Jury w składzie: Zdzisław Karbowiak, Paulina Kraska oraz Anna Paturej.

Wspomniane Jury postanowiło nagrodzić – w postaci profesjonalnych warsztatów malarskich – następujących uczestników: Klarę Kerszkę (11 lat), Jurka Dąbrowskiego (6), Wiktorię Kaczmarską (8), Kacpra Grabowskiego (11), Marcelego Garstkę (10), Milenę Draszawkę (9), Izę Kuprianowicz (11), Natalię Klein (9), Marię Ligęzińską (11), Ewelinę Klein (10), Martynę Niedbała (9 lat) i Emilię Dłutowską (9 lat). Na warsztaty, które odbędą się podczas IV Gminnego Pleneru Malarskiego w Mechelinkach, zapraszamy w sobotę 19 września br. do Dworku SPA Osada Wędrowca.

Wszystkim dzieciom i ich opiekunom – serdecznie gratulujemy.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji warsztatów przekażemy zainteresowanym drogą mailową na początku września.

piątek, 17 lip 2015 o 15:21. Kategorie: Wydarzenia. Możesz jedynie użyć trackbacka.