logo bilbioteka
26
Lis
2018

Nasi mali klubowicze i Dzień Pluszowego Misia

   Autor: dyrektor   Kategorie: Klub Małego Czytelnika

klub malego czytelnika logo2015 kopiowanie

W minioną sobotę, tj. 24 listopada 2018 r. na spotkaniu Klubu Małego Czytelnika mieliśmy przyjemność gościć ponownie panią Agnieszkę Stanek-Pacholczyk, współautorkę książki o Pajączku Łukaszu. Ale tym razem oprócz Łukasza pani Agnieszka przyprowadziła do nas swoją córeczkę Mariannę, która dzielnie pomagała mamie w prowadzeniu zajęć.

Spotkania obu grup zostały poświęcone niedźwiadkom – z uwagi na Światowy Dzień Pluszowego Misia, który obchodzimy 25 listopada. Rozpoczęliśmy od Opowieści o brzydkim misiu, którą przeczytała Marianna, co chyba spodobało się dzieciom, bo grzecznie słuchały opowiadania :-)  Potem sobie trochę pogawędziliśmy, m.in. o ukochanych pluszakach, a następnie przyszedł czas na zadania plastyczne. Pierwsze polegało na pomalowaniu farbami elementów, z których po wyschnięciu pani Agnieszka złożyła kolorowego niedźwiedzia. Został on tak przygotowany, że w miejscu gdzie zwierz powinien mieć głowę pani Agnieszka pozostawiła otwór, w który dzieciaczki wkładały swoje wesołe buźki. Efekt można obejrzeć na zdjęciach zamieszczonych poniżej :-)  

Nietrudno się domyśleć, że drugie zadanie plastyczne również dotyczyło miśków – dzieci przy pomocy kolorowych kółek, kredek i pisaków wykonały piękne „misiowe” prace.

Dziękujemy za wspólną  zabawę! Do zobaczenia 8 grudnia :-)

Fotorelacja z zajęć:

grupa  I

grupa  II

poniedziałek, 26 Lis 2018 o 21:11. Kategorie: Klub Małego Czytelnika. Komentowanie i pingowanie zabronione.
Strona wykonana przez - Nautil log
Szablon: InfoCreek.com
Udostępnij