kwi

Nasza wystawa gości w KFK w Gdyni

Autor: dyrektor   Kategorie: Wystawy

Z ogromną przyjemnością gościliśmy dzisiaj w Kaszubskim Forum Kultury w Gdyni, w którym od 15 marca można oglądać wystawę naszego autorstwa poświęconą Józefowi Klebbie oraz rewskim szkutom.

W trakcie interesującej rozmowy z gospodarzami dowiedzieliśmy się, że wystawa cieszy się sporym zainteresowaniem. Jest nam bardzo miło, że ciężka praca poświęcona na jej opracowanie skutecznie służy kultywowaniu historii, ale także promocji gminy Kosakowo.

Wystawę można obejrzeć jeszcze przez dwa tygodnie w siedzibie KFK przy Al. Piłsudskiego 18.

Przypomnijmy: wystawa jest jednym z efektów projektu Polska droga ku morzu, realizowanego przez naszą Bibliotekę w ubiegłym roku. Z planszami wystawowymi można się również zapoznać na stronie: http://polskadrogakumorzu.kosakowo.eu/.

piątek, 15 kwi 2022 o 16:06. Kategorie: Wystawy. Komentowanie i pingowanie zabronione.