lut

„Oddaję Ci moje serce” – wystawa fotografii ślubnych

Autor: dyrektor   Kategorie: Wystawy

14 lutego w Bibliotece Publicznej Gminy Kosakowo otwarta została wystawa czasowa ślubnych fotografii zatytułowana „Oddaję Ci moje serce”. Składają się na nią pamiątkowe zdjęcia z rodzinnych albumów pracowników biblioteki i ich bliskich. Tematyka wystawy jest nieprzypadkowa. Pragniemy w ten sposób zachęcić mieszkańców gminy do podzielenia się swoimi fotograficznymi wspomnieniami z tego szczególnego dnia, w którym uczucie na zawsze połączyło ich serca. Aby przekonać do tego naszych znajomych, przyjaciół i sąsiadów zdecydowaliśmy się na początek podzielić własnymi przeżyciami.

Licząc na pozytywny odzew już teraz zwracamy się z gorącą prośbą o udostępnienie nam swoich ślubnych fotografii, które za rok, o tej samej porze, zostałyby zaprezentowane w naszej bibliotece. Czy znajdą się odważni? Zapraszamy!

środa, 16 lut 2022 o 14:00. Kategorie: Wystawy. Komentowanie i pingowanie zabronione.