gru

Piernikowy sezon uważamy za otwarty!

Wzorem ubiegłych lat (a tradycja ta sięga aż 2014 r.!), na chwilę przed Wigilią Świąt Bożego Narodzenia, wnętrze naszej Biblioteki wypełniło się ponownie cudownym aromatem piernikowych przypraw… Tym razem taki pachnący prezent sprawiła Małym Czytelnikom niezastąpiona Przyjaciółka Biblioteki – Dagmara Wełnicka.

Dagmara i Daria – dziękujemy Wam bardzo! A Małych Czytelników zapraszamy do Biblioteki po słodkości i… oczywiście książki.

Niestety tym razem nie możemy wspólnie udekorować pierniczków, ale z całą pewnością we własnych domach stworzycie prawdziwe piernikowe dzieła sztuki.

Zapraszamy do Kosakowskiej Książnicy!

piątek, 18 gru 2020 o 12:47. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.