lut

Przypominamy o trwającym konkursie plastycznym!

Przypominamy, że trwa konkurs plastyczny Zaślubiny Polski z  Morzem skierowany do uczniów klas 0-VIII z terenu powiatu puckiego, zorganizowany z okazji 100. rocznicy powrotu Pomorza w granice Rzeczypospolitej i zaślubin Polski z Bałtykiem.

Prace wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy dostarczyć do 17 lutego 2020 r. do siedziby Biblioteki.

KARTA ZGŁOSZENIOWA

N A G R O D Y   C Z E K A J Ą :)

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w budynku Biblioteki w dniu 21 lutego 2020 r. o godz. 17:00 przy okazji prelekcji pn. Zaślubiny z morzem początkiem miłości Polaków do morza. Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa Polskie okręty pędzlem malowane. Miłość do morza zaklęta w pocztówkach 1920-2020 (ze zbiorów Marcina Mikiela i Sebastiana Dragi).

Konkurs współorganizowany z Radnym Gminy Kosakowo Michałem Przysieckim i IPN Oddział w Gdańsku.

Plakat Ver.2.2 Lr 1

środa, 5 lut 2020 o 19:30. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.