gru

Rozstrzygnięcie XIII Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych

dsc_0270-kopiowaniePodczas Wieczoru Świątecznego, który odbył się 13 grudnia 2016 r. w Bibliotece, ogłoszone zostały wyniki XIII  Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Po raz czwarty Konkurs odbywał się w jednej kategorii – szopka rodzinna.
     Jury w składzie: Renata Parzuchowska – przewodnicząca (rękodzieło), Małgorzata Balcerowska (malarstwo, rękodzieło) oraz Zdzisław Karbowiak (malarstwo) zdecydowało się przyznać trzy miejsca na podium oraz wyróżnienia dla pozostałych prac, ponieważ uznali, iż każda szopka zasługuje na nagrodę (czy to ze względu na oryginalność w podejściu do tematu, czy też na duży wkład pracy dzieci).

Oto wyniki:
  • MIEJSCE I:
RODZINA WICA
  • MIEJSCE II:
RODZINA NUSZEL-ŚWIDEREK
  • MIEJSCE III:
RODZINA WEŁNICKICH
  • WYRÓŻNIENIA:
RODZINA WOJCIECHOWSKICH
RODZINA JANUSZEK
RODZINA REMBIAŁKOWSKICH
RODZINA SZYMICH
Serdecznie gratulujemy!
Wystawę szopek można oglądać w naszej Bibliotece do wtorku 20 grudnia.

piątek, 16 gru 2016 o 13:49. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.