Podczas sobotnich zajęć literacko-plastycznych, które odbyły się 11 czerwca br. w Bibliotece, dzieci wysłuchały opowiadania Joanny Krzyżanek – Franek i zielony stworek – z ilustracjami Katarzyny Bajerowicz. To zabawna opowieść o niezwykłej przyjaźni łączącej małego chłopca i zielonego stworka, który powstał ze starego swetra taty…

Uczestnicy spotkania przy pomocy Mam i pań bibliotekarek wykonali własne stworki. Co prawda z pianki, a nie z części garderoby, ale wszyscy byli zadowoleni ze swoich nowych przyjaciół :)

Do zobaczenia 25 czerwca! Będą to ostatnie – przed wakacyjną przerwą – zajęcia. Zachęcamy do zapisów!

Fotorelacja ze spotkania:

niedziela, 12 cze 2022 o 22:28. Kategorie: Sobotnie zajęcia literacko-plastyczne. Komentowanie i pingowanie zabronione.