paź

Spotkanie autorskie z dr Elżbietą Zubrzycką

dsc_022326 października 2016 r. gościliśmy w naszej Bibliotece dr Elżbietę Zubrzycką, autorkę 6 książek dla dorosłych i ponad 25 dla dzieci (wiele z nich zostało lekturami szkolnymi, m. in. „Słup soli” czy „O zajączku Filipie, który ze strachu dokonał wielkich czynów”). Pani Zubrzycka jest mgr. biologii i psychologii. Przez wiele lat pracowała jako terapeuta w poradni nerwic dla rodzin, wykładała psychologię na Uniwersytecie Gdańskim, a obecnie prowadzi Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, którego misją jest wspomaganie rozwoju osobistego poprzez edukację. Jej pasją jest spotykanie ludzi i opowiadanie im o książkach, dzięki którym można podnieść jakość własnego życia i cieszyć się nim w pełni. Pisze i wydaje książki dla dzieci z myślą o tym, aby w ten sposób rodzice i wychowawcy wzajemnie się wspierali i wymieniali doświadczeniem. Tematem tego niezwykle interesującego spotkania, skierowanego do dzieci z klas III-VI ze Szkoły Podstawowej w Mostach, była złość oraz śmierć, poczucie straty.

Organizatorzy: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mostach oraz Gminna Biblioteka.

Fotorelacja:

piątek, 28 paź 2016 o 15:43. Kategorie: Wydarzenia. Komentowanie i pingowanie zabronione.