Zbigniew_Kołba_spotkanie_autorskie

Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z fizykoterapeutą Zbigniewem Kołbą, autorem książki „Krioterapia. To warto wiedzieć”, które odbędzie 22 września 2016 r. o godz. 17:00 w budynku Biblioteki.

Podczas spotkania będą poruszane między innymi takie tematy jak: leczenie niską temperaturą; leczenie bezsenności; dlaczego brak kolagenu w stawach uniemożliwia ich wyleczenie i jaki produkt spożywczy zawiera przyswajalny kolagen?; co „zabija” wapń w naszym organizmie? (dlaczego powstaje osteoporoza?); przyswajalność witamin i minerałów, kiedy hormony i enzymy nie są produkowane przez organizm?; praktyczne porady jak wyleczyć np. zimne stopy i dłonie.

Wstęp wolny.

Po spotkaniu będzie możliwość nabycia książki w cenie 30 zł.

poniedziałek, 5 wrz 2016 o 14:49. Kategorie: Wydarzenia. Możesz jedynie użyć trackbacka.