lut

Uczniowie I klasy SP w Pogórzu odwiedzili Bibliotekę

Autor: dyrektor   Kategorie: Inne, Wydarzenia

W środę 9 lutego naszą Bibliotekę odwiedzili uczniowie klasy I a ze Szkoły Podstawowej w Pogórzu. Dzieci przyjechały pod opieką swojej wychowawczyni – Małgorzaty Karabeli, Pani ze szkolnej biblioteki – Karoliny Wierzochy oraz Mamy jednego z uczniów. Dla większości dzieciaczków była to pierwsza wizyta w gminnej bibliotece. Pani bibliotekarka opowiedziała na czym polega praca w bibliotece, co trzeba zrobić żeby zostać czytelnikiem oraz zaprezentowała dział literatury dziecięcej. Ponadto dzieci wysłuchały bajki o Kopciuszku, a następnie wykonały do niej barwne ilustracje. Na zakończenie uczniowie wręczyli Dyrektor Biblioteki kartkę z podziękowaniem za życzliwe przyjęcie, pomoc i ciekawą lekcję o książkach.

My również dziękujemy i zapraszamy do podobnych odwiedzin uczniów z innych klas.

Oto zdjęcia z wizyty:

czwartek, 10 lut 2011 o 13:40. Kategorie: Inne, Wydarzenia. Skomentuj lub użyj trackbacka.