DSC_0042 (Kopiowanie)31 sierpnia 2017 r. w murach naszej biblioteki odbył się uroczysty finisaż wystawy Pani Ewy Wróblewskiej pt. „Igłą malowane”. Piękne prace wykonane haftem krzyżykowym były z nami  przez całe wakacje, budząc ogromne zainteresowanie.

Finisaż zakończył trwającą dwa miesiące wystawę, gromadząc przyjaciół oraz miłośników talentu Pani Ewy. Goście w doskonałych humorach podziwiali liczne dzieła, wychwalając niebywały talent naszej bohaterki.

Atmosfera była znakomita, zaś Pani Ewa nie kryła wzruszenia. My z kolei nie kryjemy, że liczymy na kolejne inspiracje, by móc ponownie gościć Panią Ewę w naszych progach.

wtorek, 5 wrz 2017 o 15:40. Kategorie: Wydarzenia, Wystawy. Komentowanie i pingowanie zabronione.